İstanbul Ambarı

Ambarı


 

Ambarı

 

adana Ambarı

 

Asya ambarı, Türkiyenin her bölgesinde ki müşterilerine sunduğu ambar hizmetleri ile prestij ve ebedi istihdam sağlamıştır. İstanbul merkezli tüm bölgelere ambar desteği sunan şirketimiz, sizin için en uygun ambar koşullarını oluşturarak, geride mutlu müşteri tablosu bırakmayı hedefleri arasından çıkarmayarak Ambarı hizmetlerini 10 yıldan uzun süredir aktif bir biçimde devam ettirmektedir. Yük biçimi, ağırlığı ve ölçüsü fark etmeksizin, her tür yük için ideal araç tiplerine sahip olan firmamız, sizin için en uygun ambar taşıma biçimini oluşturur ve sağlıcakla sonlandırır.

 

Rekabetin yoğun olduğu ambar sektöründe yüzlerce firmayı geride bırakan sebep; şirket prosedürlerimiz, ilkelerimiz, müşterilerimizin daha uygun koşullarda ve daha kolay bir biçimde ambar hizmeti almasını oluşturmamızdır. İstanbul bölgesinde ki ambar hizmeti yoğunluğumuz her geçen gün katlanarak devam etmektedir. Bu sayede günün 24 saati, hafta sonları da dahil olmak üzere araçlarımız gidiş ve dönüş seferleri düzenlemektedir. Sevk edilecek ürünün ölçü, ağırlık ve cinsine göre uygun aracın belirlenmesi sonucu ambar hizmeti başlatılarak, sağlıklı bir biçimde teslimat ile sonlandırılır.

 

İstanbul Ambarı

 

İstanbulun her iki yakasında bulunan acentelerimiz sayesinde, araçlarımız yükünüzü alınacağı ilçeden teslim alır, ve bulunduğunuz adrese kadar teslim eder. 10 yılı aşkın süredir gelişen hizmet ağımız ve teknoloji ile bütünleşmiş araçlarımız sayesinde en profesyonel İstanbul Ambarı hizmetlerine kolayca erişebilirsiniz. Ekonomik ve pratik oluşu sebebi ile adını sıkça duyduğunuz ambar sektörünün göz bebeği haline gelmiş olan Asya ambarı, geçen süreç içerisinde en etkili ekip ve ekipmanları tedarik edip, bünyesinde barındırarak geçtiğimiz yılın en iyi ambar şirketi unvanına sahiplik etmiştir.

 

İstanbul merkezli olan şirketimiz gelişimini sürdüren İstanbul bölgesi için, talep ettiğiniz hizmeti en doğru şekilde karşılamakta olup, her geçen gün bölgede ki hizmet ağını daha geniş, kapsamlı ve kusursuz hale getirmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Talep edilen hizmette en doğru taşıma biçimi ve araç türü ile yükün gideceği noktaya sorunsuz, sağlıklı bir şekilde teslimini gerçekleştirmeyi şirketimizin en gözde ilkesi olarak benimsedik. Sektörde yer alan diğer ambar firmalarından bizleri ayıran en yegane temel unsur teslim süreçleridir. 24 saati geçmeyen ambar teslimatları size ve işinize destek sunarken, yükleme ve teslimat bilgisi ekibimiz tarafından sizlere aktarılmaktadır.

 

Anadolu Yakası Ambarı

 

anadolu Anadolu Yakası Ambarı

 

Anadolu yakasında yer alan acentelerimiz aracılığı ile yükünüzü dilerseniz siz teslim edin, dilerseniz biz bulunduğu yerden aldıralım. Sanayi ve üretim bandı göz önünde bulundurulduğunda, buna bağlı talep gören Anadolu Yakası Ambarı hizmetlerini sizler için yıllardır geliştirerek, uluslararası düzeyde bir boyuta taşımış bulunuyoruz. Saatler içerisinde teslimat garantisini kamyonet ve panelvan türünde ki araçlarımızla sağlayarak, taşımacılığın en akıcı türde yol almasını sağlamak ve ambar sektöründe alışıla gelmiş dengeyi bozmuş, bölgelerde binlerce mutlu müşteri edinmiş bulunuyoruz.

 

Ambar sürecinin başlangıcından bitimine ne türde riskler barındırdığının farkında olmadan, bilinçsiz taşınan her yükün beraberinde getireceği maddi ve manevi kayıplar her zaman gündemde olmuştur. Asya ambarı bu riskleri oluşturabilecek her tür etkeni göz önünde bulundurarak, doğabilecek bütün problemleri önceden etkilendirdiği güvenli ambar paritesinde yer vermektedir. Günün 24 saati GPS ile takip edilen ambar araçlarımız, geniş kapsamlı yük sigortamız ve en önemlisi olan, deneyimli personel kadromuz ile ambar düzenini bozabilecek tüm riskleri minimum düzeyde tutmaya özen göstermekteyiz.

 

Ambarı Firmaları

 

Günümüzde İstanbul bölgesinde ambar hizmetleri sağlayan bir çok firma ve şirket bulabilirsiniz fakat, bulacağınız firmaların %80 gibi bir oranı ne yazık ki bilinçsiz yük taşıyan ve yükü geç teslim eden firmalar olmaktadır. Ambarı Firmaları arasında doğru ambar hizmeti veren firmayı bulmak isterken dikkat etmeniz gereken bazı unsurları sizler için listeledik.

 

    1. Şirketin Bilinirliği

 

    1. Bir Adrese Sahipliği

 

    1. Yük Aktarımı

 

Belirttiğimiz unsurlar günümüzde bir çok ambar şirketi tarafından kullanılmaktadır. İlk iki unsura sahip ise ambar şirketi, en önemli ve en can yakıcı nokta olan, yük aktarımı konusunda sizleri uyarıyoruz. Bir çok Ambarı Şirketleri, adresten teslim aldığı ürünleri önce depoya indirir, ve sonra tekrar bir işlem daha yaparak, çıkış yapan araca aktarmaktadır. Asya ambarı olarak bunu onaylamıyor ve kesinlikle yapılmaması gereken bir ambar taşıma sistemi olduğunu belirtmek istiyoruz. Şirketimiz yükünüzü adresinizden çıkış yapacak araç ile teslim alır ve gideceği bölgede aynı araçla teslimini problemsiz yapar.

 

Ambarı Şubelerimiz

 

Şubelerimize ürünlerinizi getirerek de ambar hizmeti alabileceğinizi bilmenizi isteriz. Bu sayede hem ambar fiyatı biraz daha ucuzlar, hem de Asya ambarını yerinde ziyaret edebilirsiniz. Sizler için bazı şubelerimizi listeledik.

Ümraniye
Beykoz
Çekmeköy
Ataşehir
Kadıköy

Dudullu
Samandıra
Üsküdar
Maltepe
Kartal

Sultanbeyli
Sancaktepe
Kurtköy
Pendik
Orhanlı

Tuzla
Aydınlı
Darıca
Çayırova
Şekerpınar

Gebze
Dilovası
Körfez
Derince
İzmit

Kocaeli
Sakarya
Adapazarı
Gölcük
Başiskele

Adreste direkt ürün teslimatı hizmetlerini, ambar işleyiş hızını arttırması ve ambar bedellerinde uygun oluşturması için sisteme geçirmiş durumdayız ve faal olarak kabulleri sürdürmekteyiz. Adresimizde ürün teslimatından önce, ekibimize bilgi vermeniz gerekmektedir. Sizin için en uygun olan araç ve plan siz adresimize gelene kadar hazır olacaktır. Benzer ambar bilgileri için hizmetlerimize bakarak size en uygun olan ambar belirleyebilirsiniz.

Yorumlara kapatıldı